Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
Κωδικός Είδους: ΕΙΔΗ-00002805
O 245 είναι ένας stoneware πηλός για χύτευση με χρώμα κατά το ψήσιμο από λευκό έως μπέζ χωρίς σαμότ. Η συνιστώμενη περιοχή ψησίματος είναι από 1000oC έως 1150οC.
Αυτός ο πηλός χύτευσης χαμηλής πυροσυσσωμάτωσης είναι κατάλληλος για την κατασκευή κεραμικών για τον κήπο και επιτραπέζιων κεραμικών
Η σχετικά πρώιμη πυκνή καύση μπορεί να ελαχιστοποιήσει την κατανάλωση ενέργειας κατά το ψήσιμο. Είναι καλό για συνδυασμό με την έτοιμη πλαστική μάζα κεραμικής 245.
1.06€
Χωρίς ΦΠΑ:1.06€
Εμφάνιση 1 έως 3 από 3 (1 Σελ.)